Výkup jihočany

+420 773 983 000 info@vykup-jinocany.cz Facebook

Katalyzátor

Výkup katalyzátorů

Od firem vykupujeme automobilové katalyzátory i dieselové filtry pevných částic. Katalyzátory mohou být železné, keramické platinové nebo keramické palladiové. Na místě provedeme vyjmutí hmoty z katalyzátorové nebo filtrové části výfukového systému a její přesné změření počítačovým spektrometrem a podle toho určíme maximální výkupní cenu. Vykupujeme také katalyzátory a filtry již vyjmuté, očištěné a roztříděné podle druhů a také kusovou katalyzátorovou drť. Peníze vám vyplatíme bankovním převodem.

Jak u nás probíhá výkup katalyzátorů?

Katalyzátor v automobilu je dnes samozřejmost. Víte, že za vyřazený nebo použitý katalyzátor můžete získat zajímavé peníze? Podívejte se do našeho ceníku výkupu.
Vykupujeme automobilové katalyzátory i dieselové filtry pevných částic. Katalyzátory mohou být:

  • železné 
  • keramické platinové nebo keramické palladiové
Na místě provedeme vyjmutí hmoty z katalyzátorové nebo filtrové části výfukového systému, následuje její přesné změření spektrometrem a na základě toho určíme maximální možnou výkupní cenu.

Vykupujeme i katalyzátory a filtry již vyjmuté, očištěné a roztříděné podle druhů.

Prosíme, seznamte se s podmínkami výkupu. Děkujeme.

Připomínka pro zákazníky: katalyzátory a části autovraků lze vykoupit pouze od firem s platným živnostenským listem. Vzhledem k současně platné legislativě od občanů katalyzátory ani části autovraků nevykupujeme. Toto omezení se netýká výkupu a zpětného odběru použitých akumulátorů (autobaterií). Tyto vykupujeme beze změny. Děkujeme za pochopení.

Ceník výkupu katalyzátorů