Výkup jihočany
Barevné kovy

Výkup barevných kovů

Výkup barevných kovů probíhá v naší provozovně v neomezeném množství. Samozřejmostí je přesné vážení na digitálních vahách, či zjištění složení materiálu speciálními přístroji pro zajištění maximální možné výkupní ceny. Ceny jednotlivých druhů barevných kovů jsou odvozeny z aktuálního stavu LME (Londýnská burza kovů) a poptávky našich odběratelů.

Jak u nás probíhá výkup barevných kovů?

Kovy jako měď, cín, hliník, nikl, zinek - čili barevné kovy - se draze dolují a často k nám zdaleka vozí. Proto jsou i jejich slitiny jako mosaz a bronz drahé. O tom se koneckonců můžete přesvědčit v našem ceníku.

Možná ale, že některé z těchto barevných kovů máte na půdě, ve sklepě nebo v dílně coby staré trubky, kabely či jiné předměty, které určitě nepoužijete. Vše od vás rádi vykoupíme za zajímavé ceny. Přivezte k nám i hliníkové profily, staré žaluzie, plechovky, měděné karmy, měděné či hliníkové plechy a trubky. Vykupujeme také slabé nebo silnější měděné a hliníkové kabely, či jiné zdroje barevných kovů.

Výkup barevných kovů třídíme dle kategorií kovů. Ke každé kategorii jsme vám sepsali krátký popis, o co se vlastně jedná a jak to dává největší smysl. I nám jde o to, abyste získali nejen dobrý pocit, ale také co nejvíce peněz. Naše kategorie jsou:

Některé barevné kovy vykupujeme pouze od podnikatelů (části z aut nebo z veřejně prospěšných zařízení).

Způsob výkupu jednotlivých typů barevných kovů jsme pro vás sepsali na jednotlivých stránkách. 

Barevné kovy na Wikipedii: hliník, měď, nikl, zinek, bronz, mosaz.

Ceník výkupu barevných kovů