Výkup jihočany

Ceník výkupuVše D - Procesory keramické D - Integrované obvody (ICS) - drahé D - Procesory plastové - drahé D - Konektory, kontakty (piny) D - Ostatní - drahé (kondenzátory, tranzistory zlacené, apod.) A - Procesory plastové A - Mobilní telefony a desky z mobilních telefonů A - Paměti RAM A - Integrované obvody (ICS) - levné A - Ostatní levné B - Procesory plastové B - Základní desky z osobních PC B - Desky z průmyslových PC a ostatní desky B - PC karty B - PC konektory C - Ostatní PC komponenty (SSD, HDD, CD/DVD mechaniky, PC zdroje) Nekompletní počítače


icon

PC šrot a mobilní telefony

Připomínáme, že v současné době je možné elektroodpad vykupovat pouze od firem s platným živnostenským oprávněním (OSVČ, právnické osoby, atd.) Uvedené ceny jsou vždy za 1 kg materiálu!

Minimální množství pro výkup PC šrotu kategorie D a A je 200g, myšleno jako minimální váha každé položky, ne jejich součet.  
Minimální množství pro výkup PC šrotu kategorie B a C je 1kg, myšleno jako minimální váha každé položky, ne jejich součet.
Nové desky a karty jsou moderní desky a karty které nemají procesor se zlatým zobáčkem ani vystouplé procesory (viz foto).

B - Základní desky z osobních PC

Typ Staré Nové
neočištěné (včetně Fe a Al) snížení ceny: desky do 200 Kč - od 20 Kč, desky nad 200 Kč - od 30Kč - -
Desky z notebooků 420 Kč 320 Kč
PC desky bez Fe a Al velmi staré (slot - 3, 5, 7 apod.) 370 Kč -
PC desky bez Fe a Al staré - velký slot (386, 486 atd.) + slot na procesor na plastové desce 260 Kč -
PC desky bez Fe a Al nové (s procesorem se zlatým zobáčkem / bez procesoru se zlatým zobáčkem) 160 Kč 90 Kč